Korac

korac@korac.cz

588 008 060

O nás

2023
Nové logo a web firmy

Po delší době jsme se rozhodli pro nové logo naší společnosti a připravili jsme i nový web korac.cz

2012
Zaměření na GORDIC a mzdovou agendu

Prodejna hardware uzavřena a činnost firmy je od této doby zaměřena na komplexní zpracování mzdové a personální agendy, podporu produktů firmy GORDIC s.r.o. a pořádání školení jak v sídle firmy, tak i v dalších místech našeho regionu.

2005
Začínáme zpracovávat mzdovou agendu

Od roku 2005 naše firma zpracovává mzdovou agendu okolo 60 organizacím našeho regionu, kterými jsou převážně obecní úřady, mateřské školky, domovy seniorů, centra sociálních služeb a dalších příspěvkových organizací.

1994
Společnost s ručením omezeným

Transformovali jsme se na společnost s ručením omezeným (spol s r.o.)

1993
Rychlý růst firmy

Od počátku svého působení patří mezi spolehlivé firmy v oblasti prodeje a servisu kancelářské a výpočetní techniky včetně servisu software GORDIC

1992
Založení společnosti

Firmu Korac založil v roce 1992 Ing. Petr Vysloužil jako Veřejnou obchodní společnost

Firma Korac byla založena v roce 1992 jako Veřejná obchodní společnost, od r. 1994 se transformovala do spol s r.o. Od počátku svého působení patří mezi spolehlivé firmy v oblasti prodeje a servisu kancelářské a výpočetní techniky včetně servisu software GORDIC.

Sídlo společnosti je na Mánesové ulici u prostějovského parku Kolářovy sady. Od svého počátku měla firma dvě sekce HW – hardwarová a SW – softwarová. Ta první HW byla reprezentována především specializovanou prodejnou počítačů, PC doplňků a software, kancelářského spotřebního materiálu, kopírek, psacích strojů jak mechanických, tak i elektronických, registračních pokladen, faxů a další kancelářské techniky.

Od počátku existence firmy Korac je její součástí také SW – softwarová sekce , která je zaměřena na servis a prodej software GORDIC. Jedná se o programové vybavení ekonomického a kancelářského charakteru pro státní správu, samosprávu, bankovnictví a podnikatele. SW sekce je součástí rozsáhlé sítě poboček firmy Gordic spol. s r.o., která je jednou z největších softwarových firem v České republice.

Od roku 2005 naše firma zpracovává mzdovou agendu okolo 60 organizacím našeho regionu, kterými jsou převážně obecní úřady, mateřské školky, domovy seniorů, centra sociálních služeb a dalších příspěvkových organizací.

Na podzim roku 2012 byla prodejna hardware uzavřena a činnost firmy je od této doby zaměřena na komplexní zpracování mzdové a personální agendy, podporu produktů firmy GORDIC s.r.o. a pořádání školení jak v sídle firmy, tak i v dalších místech našeho regionu.

Základní hodnoty firmy: